Młotowiertarki

Młotowiertarki

Hitachi to wiodący koncern technologiczny z Japonii. Jedną z ich gałęzi przemysłu są elektronarzędzia i maszyny budowlane. Firma założona mniej więcej w roku 1948. Działa w segmencie elektronarzędzi profesjonalnych. Zaopatruje przemysł w pełen przekrój maszyn - szlifierki, młotowiertarki, młoty. Na rodzimym rynku przyjęło się kilka z nich. Przy sukcesywnej wymianie szczotek oraz smarów maszyna potrafi chodzić długo. Co jakiś czas należy im się gruntowny remont. Naprawy i regeneracje często przewyższają budżet na naprawę stąd przedstawiamy ofertę na części zamienne Hitachi oraz proponujemy serwis tych maszyn. 

Młotowiertarki Jest 30 produktów.

Podkategorie

  • Hitachi DH24PC3/PB3

    DH24PC3 to młotowiertarka o mocy 800W. Jej prędkość obrotowa waha się od 0-1150 obrotów na minutę. Liczba udaru w szczycie to 4600/m o energii 3.2J. Sama maszyna waży 2.4 kg. Posiada trzy tryby - wiercenie udarowe, bez udaru oraz podkuwanie. Regulacja prędkości jest elektroniczna, a kierunek obrotów można zmienić na lewą bądź prawą stronę. W zestawie zwykle znajdowała się walizka oraz dodatkowy uchwyt. Maszyna nie posiada wad fabrycznych, ale często gęsto przez mocne jej eksploatowanie ludzie narzekają na brak udaru, czy nietrwałą blokadę przełącznika. W oryginalne zarówno tuleja odpowiadająca za owy brak udaru, oraz przełącznik są drogie do wymiany. W tym dziale przedstawiamy dobre zamienniki do napraw pogwarancyjnych oraz okresowych, które pasują idealnie a jednocześnie są tańsze i bardziej opłacalne. 

  • Hitachi DH26PC

    Dobra młotowiertarka japońskiego producenta Hitachi/Hikoki Dh26PC. Umożliwia wiercenie w betonie, drewnie, czy stali. Małe, kompaktowe urządzenie dobrze sprawdzająca się zarówno na wykończeniach jak i budowach. W tym dziale prezentujemy zamienniki do tego elektronarzędzia. 

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów