Młotowiertarki

Młotowiertarki

Zapraszamy do zakupu części zamiennych do elektronarzędzi. W tej kategorii prezentujemy podzespoły przeznaczone do młotowiertarek marki Bosch. Wszystkie zamienniki segregowane są po nazwie elektronarzędzia oraz posiadają numery identyfikacyjne producenta i nasze sklepowe. Znajdziecie tutaj zamienniki do takich młotowiertarek jak GBH 2-24, GBH 2-26 czy GBH 2-28. Posiadamy części zarówno małe jak łożyska, amortyzatory czy bijaki i większe typu tuleje prowadzące, obudowy udaru czy korpusy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Młotowiertarki Jest 170 produktów.

Podkategorie

 • Bosch GBH 2-20

  W tej kategorii prezentujemy części zamienne dedykowane młotowiertarce Bosch GBH 2-20. Jako hurtownia dbamy, by do starych maszyn również można było znaleźć potrzebne komponenty. Szczotki, łożyska i wirniki to podstawa jak chodzi o przełożenie mocy na siłę. Bez tulei ani się nie pokuje ani nie powierci stąd w sprzedaży posiadamy takowe w dwóch opcjach - nieuzbrojoną, kiedy wszystkie oringi, segery i iglice są dobre oraz uzbrojoną, kompletną od zewnątrz i wewnątrz. By nazwać się hurtownią trzeba mieć szeroki wachlarz produktów do sprzedaży. My nie dość, że go posiadamy, to jesteśmy hurtownią sprecyzowaną. Nastowioną na Twoje elektronarzędzia!

 • Bosch GBH 2-22

  Młotowiertarki Boscha to jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Jednak niektóre z nich zostały wycofane ze sprzedaży jak na przykład GBH 2-22. Wraz z tym dostępność wirników, szczotek, czy innych części została mocno ograniczona. Z przymusu i sentymentu wyszliśmy naprzeciw i wprowadziliśmy do sprzedaży owe części. Tak więc jeżeli Twój młotek nie ma udaru - przyczyną może być popsuty przełącznik udaru. Z maszyny wypada wiertło a uchwyt jest dobry? Możliwe, że przyczyną jest tuleja ustalająca. Młotek traci moc? Może to wynik wałka zębatego lub coś bardziej prozaicznego jak popsuty przewód. W tej kategorii można znaleźć wszystko.

 • Bosch GBH 2-24 DSR

  W tym dziale prezentujemy części do najpopularniejszego młotka BOSCHA GBH 2-24 DSR! Młotowiertarka ta jest niemal na każdej budowie, mocno eksploatowana często potrzebuje sprawdzenia i diagnozy by służyła latami. Najczęstszymi usterkami w tej maszynie są padające koła zębate wchodzące na wirnik. Tuleje chociaż narażone na działanie różnych sił z racji mocnego wykonania nie psują się tak często. O wiele częściej dochodzi do uszkodzenia przełącznika udaru znajdującego się na obudowie mechanizmu z powodu częstej zmiany trybu z wiercania na kucie lub na odwrót. Po nieprzerwanych pracach zwłaszcza jeżeli trwają wiele dni warto zdemontować maszynę i sprawdzić stan łożysk kulkowych nabitych na wirnik. Mając rozkręconą maszynę warto by wymienić smar na łożysku napędowym oraz sprawdzić stan łożyska igiełkowe w nim się znajdującego. Młotki te nie są skomplikowane, ale od jakości ich pracy zależy to jak często ją doglądamy. Problemów i usterek jest znacznie więcej i są spowodowane przez różne czynniki. Dlatego jeżeli masz problem z maszyną, wcześniej zadaj pytanie. Ktoś z pracowników zawsze na nie odpowie. Zapraszamy do kontaktu!

 • Bosch GBH 2-24 DFR

  W tej sekcji przedstawiamy części do młotowiertarki GBH 2-24 DFR. Większość z nich jest taka sama jak w przypadku GBH 2-24 DSR. Różnica jest jednak w tulei ustalającej. Wartę zaznaczenia jest to, że w DFR występuje uchwyt SDS i nie posiada ona płynnej regulacji obrotów. Oczywiście można to zmienić zakupując wolny start.

 • Bosch GBH 2-26 DRE

  Jeśli nie chcesz przepłacać za naprawę swojego elektronarzędzia, a chcesz kupić części sprawdzające się równie dobrze jak oryginał , to zapraszamy do zakupu. W ofercie znajdziesz nowe fabrycznie zamienniki do młota udarowego GBH 2-26 DRE. Posiadamy kompletne zestawy naprawcze do uchwytu wiertarskiego, zestawy oringów i pierścieni uszczelniających z tuleją. Zestawy szybkiego serwisu jak wirnik z oryginalnymi łożyskami w komplecie ze szczotkami. Każdy z produktów posiada oznaczenia odpowiadające oryginalnym podzespołom, co niweluje ryzyko chybionych zakupów. Młotek Boscha zwany potocznie niebieskim jest idealnym narzędziem dla amatorów remontu. W ofercie sklepu langner-czesci dostępna jest pewna gama produktów do tego, jak i innych popularnych modelów Boscha. Zapraszamy do zakupów!

 • Bosch GBH 2-26 DFR

  Młotowiertarki są podatne na różne siły generowane podczas pracy. Duże przełożenie mocy na siłę powoduje szybką eksploatacje różnych komponentów w maszynie. Im cięższa powierzchnia tym urządzenie mocniej obrywa. W tym dziale przedstawiamy pełną przekrojówkę części, które mogą ulec uszkodzenio do młota udarowego GBH 2-26 DFR. Oferowane części są fabryczne nowe produkowane na bazie oryginalnych części. Każda z nich pasuje do konkretnego elektronarzędzia oraz posiada własny numer identyfikacacyjny pomocny przy zakupie.

 • Bosch GBH 2-28 D

  W tej kategorii prezentujemy części do młotowiertarki GBH 2-28 D. Nowszego modelu zastępującego na rynku GBH 2-26 DRE Przy zakupie należy sugerować się numerami oryginalnymi produktów, by uniknąć błędów zakupowych.

 • Bosch GBH 2-28 DFV

  Wszystkie prezentowane tutaj przedmioty dotyczą elektronarzędzia Bosch GBH 2-28 DV DFV. Młodszego brata 2-26 DRE. Różnica między D a DV i DFV jest taka, że w typie D łożysko jest jednorzędowe, natomiast w DV i DFV łożyska są dwurzędowe. Ze względu na konstrukcje i możliwości również tuleje ustalające się różnią. Poza tym wszystkie wrażliwe części typu wirnk, tłoki, czy szczotki są takie same. Każda z części jest fabrycznie nowa. Wszystkie są dostępne cały czas. Magazyny zapełniane są kilka razy w roku. Zapraszamy do zakupów w langner-czesci.pl

na stronę
Pokazuje 1 - 150 z 170 elementów
Pokazuje 1 - 150 z 170 elementów