Części zamienne do maszyn marki Celma

Części zamienne do maszyn marki Celma

W kategorii CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN MARKI Celma znajdziecie części do naszych najpopularniejszych polskich szlifierek. Duży wybór zamienników do Celmy PRAW o wysokiej jakości dostępnych od zaraz. Znajdziecie u nas zarówno przewody jak i profesjonalne łożyska na wirnik.  Jeśli szukasz zamienników do Celmy od ręki to zapraszamy do zakupów na stronie. Wszystkie części dostępne są na magazynie a każde z zamówień realizowane jest na bieżąco!

Części zamienne do maszyn marki Celma Jest 48 produktów.

Podkategorie

  • Wiertarki

    Celme w Polsce zna każdy. Doskonałe elektronarzędzia z lat 80 to była opozycja do zachodnich konkurentów. Po dziś dzień stare wiertarki sprawują się znakomicie. Wymieniane są cykliczne tylko niektóre komponenty. Z reguły są to wirniki, szczotki, przełączniki, czy kable. Kto je ma - nigdy się z nimi nie rozstaje. Od kilkunastu już lat jednak nie ma oryginalnych części do tych elektronarzędzi. U schyłku produkcji Celma robiła elektronarzędzia na bazie koreańskich podzespołów. Po upadku zostały tylko chińskie elektronarzędzia. W ofercie oferujemy dobre jakościowo zamienniki do tych cudownych maszyn. Zarówno do aluminiowych wiertarek PRCB jak i młotowiertarek PRCR 10/6 AEO. Wszystkie komponenty dostarczamy na bieżąco do zakładów, które w swojej "świcie" posiadają elektronarzędzia tej marki. Wszystkie mamy cały czas na stanie i dostępne są od ręki. Zapraszamy do zakupów!

  • Szlifierki, Polerki

    W latach 80 Celma dzierżyła palmę pierwszeństwa w Polsce jak chodzi o elektronarzędzia. Utrudniony dostęp niejako skazywał na pierwszą fabrykę maszyn w Polsce. Okazały się strzałem w dziesiątkę i wielu przypadkach nadal można zobaczyć narzędzia tej marki, pomimo jej upadłości. Dostęp do części oryginalnych jest już niemal niemożliwy, a ze względu na duży popyt i zapotrzebowanie na części nie ustaje. W tej kategorii przedstawiamy części do szlifierek kątowych i polerek Celma!

Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów