Części zamienne do maszyn marki Bosch

Części zamienne do maszyn marki Bosch

W kategorii CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN MARKI BOSCH łatwiej znajdą Państwo przedmioty potrzebne do naprawy maszyny konkretnej marki. W tej podkategorii prezentujemy zamienniki do elektro-maszyn jednej z wiodących marek Bosch. By łatwiej było dokonać zakupu posegregowaliśmy przedmioty na grupy, przedstawiające konkretne maszyny. Można tutaj znaleźć szlifierki kątowe GWS 14-125 CIE, oraz proste GGS 28 LCE, młotowiertarki GBH 2-24 DSR, GBH 2-26 DRE, GBH 2-28 DFV , młoty wyburzeniowe GSH 11 VC,  kujące GBH 11 DE, czy udarowo-obrotowe jak GBH 7-40 DE. Każda z maszyn ma swoje fabryczne nazewnictwo i numer identyfikacyjny, który powoduje, że zakupy stają się jeszcze prostsze. Wszystkie sprzedawane przez nas zamienniki są wysokiej jakości. By ją utrzymać pieczołowicie wybieramy dostawców i osobiście kontrolujemy proces produkcji.

Części zamienne do maszyn marki Bosch Jest 474 produktów.

Podkategorie

 • Szlifierki kątowe

  Szlifierki kątowe Boscha są znakomitymi elektronarzędziami sprawdzającymi się w każdych warunkach. Polerowanie, cięcie, czy szlifowanie to nie jest problem. Same szlifierki są znakomicie wykonane jednak niedbałość o smarowanie, brak wymiany szczotek i praca bez opamiętania potrafią doprowadzić do przykrych konsekwencji jaką jest niedziałająca maszyna. By tego uniknąć zaleca się okresowe sprawdzanie maszyny i regularna wymiana części podatnych na uszkodzenia. Jesteśmy sklepem zaopatrującym zakłady i serwisy elektromechaniczne w części zamienne Bosch. Między innymi w te do szlifierek kątowych choćby do modeli takich jak GWS 15-125 CIE, GWS 850 C, czy GWS 20-230. Każda część robiona jest na bazie oryginalnej części a ich koszty są często o 50% mniejsze. Zapraszamy do zakupu!

 • Szlifierki proste

  W tym dziale prezentujemy części do szlifierek prostych marki Boscha. Szlifierki podzielone wg. oryginalnego nazewnictwa. Każda z części posiada swój unikalny numer oryginalny producenta oraz identyfikacyjny naszego sklepu. W dziale zamienniki do GGS 27 oraz GGS 28.

 • Młotowiertarki

  Zapraszamy do zakupu części zamiennych do elektronarzędzi. W tej kategorii prezentujemy podzespoły przeznaczone do młotowiertarek marki Bosch. Wszystkie zamienniki segregowane są po nazwie elektronarzędzia oraz posiadają numery identyfikacyjne producenta i nasze sklepowe. Znajdziecie tutaj zamienniki do takich młotowiertarek jak GBH 2-24, GBH 2-26 czy GBH 2-28. Posiadamy części zarówno małe jak łożyska, amortyzatory czy bijaki i większe typu tuleje prowadzące, obudowy udaru czy korpusy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

 • Młoty udarowo-obrotowe

  Niemiecki potentant elektronarzędzi i nie tylko na stałe zapisał się w umysłach ludzi. Narzędzia z segmentu młotów udarowych znajdują zastosowanie zarówno na budowie jak i wykończeniach. Skuwanie posadzek, czy ścian. Skuwanie glazury, czy tynków - wszędzie tam nieoceniona jest pomoc tych narzędzi. Wiąże sie to z dodatkowymi obowiązkami. Maszy by służyła musi być regularnie sprawdzana a jej podzespoły wrażliwe na uszkodzenia wymieniane. Wśród najpopularniejszych młotów na polskim rynku na pewno można wyróżnić modele GBH 5-40 DE, czy GBH 7 DE do których części dostępne są, i są dostępne od ręki do tych i innych modeli młotów Boscha. Wszystkie z części zostały sprawdzone i są w regularnej sprzedaży.

 • Młoty wyburzeniowe

  W tej kategorii prezentujemy części do młotów wyburzeniowych Boscha. W sprzedaży między innymi zamienniki do GSH 27, GSH 11, GBH 11 DE! Prócz samych części oferujemy również ich serwis! Wszystko na miejscu! W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

na stronę
Pokazuje 1 - 150 z 474 elementów
Pokazuje 1 - 150 z 474 elementów