Młotowiertarki

Młotowiertarki

Użytkownikom elektronarzędzi Hilti oferujemy duży wybór zamienników do młotowiertarek i młotów udarowych. W tej sekcji możecie znaleźć wirniki, szczotki, markowe łożyska, odgiętki czy przewody. Prócz tego na stronie znajdziecie trudno dostępne w oryginale korbowody oraz tuleje prowadzące Hilti. 

Każda z części robiona była na bazie oryginału. Części przez nas sprzedawane sprawdzają się w 100% i pasują idealnie. Równie dobrze współpracują z oryginalnymi podzespołami. 

Młotowiertarki Jest 31 produktów.

Podkategorie

 • TE5

  Wysokiej jakości części do młotowiertarki Hilti TE 5. Wśród części znajdują się odgiętki kablowe, wałki zębate, czy uchwyty wiertarskie. 

 • TE14, TE15

  Części do wiertarki udarowej, lub inaczej młotowiertarki Hilti TE 14 oraz TE 15. W ofercie uchwyt zamienny SDS z dwoma kulkami montażowymi, uchwyt cylindryczny, markowe łożyska oraz polskie przewody!

 • TE25

  Części do młotowiertarek Hilti. Korbowody, wirniki, uchwyty narzędziowe do elektronarzędzia TE 25.

 • TE40

  Wysokiej jakości zamienniki do elektronarzędzia Hilti TE 40. W ofercie części typu uchwyty narzędziowe, czy szczotki węglowe.

 • TE55

  Hilti ze względu na cenę oraz rozwiązania nie stała się zbyt popularna. Jednak są firmy, które tylko im zawierzają.

  Dostęp do części jest utrudniony, bo można zakupić je tylko w serwisach autoryzowanych co wiążę się z drogimi naprawami. Zamienniki też ciężko dostać. 

  Jedną z młotowiertarek do jakich części posiadamy jest Hilti TE 55. Młot ten posiada 950 W. Moc pojedynczego udaru to 6.2J! A wiertła mocowane na SDS MAX!

  W ofercie posiadamy zarówno szczotki jak i wirniki. Znajdziecie u nas również tryby zwane potocznie kołami zębatymi!

 • TE76

  Młotowiertarka Hilti TE 76 to maszyna o mocy 1600W. Jej waga wynosi 8kg. Prędkość obrotowa szacowana jest na 1000 RPM. Młotek posiada dwie funkcje - wiercenie z udarem, lub bez niego. Maszyna działa pod napięciem 230 V. Jest to jedna z największych młotowiertarek tego producenta. 

  W tym dziale prezentujemy zamienniki właśnie do tego elektronarzędzia! Szczotki, wirniki czy smary - znajdziecie w tej kategorii.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów