Młoty wyburzeniowe

Młoty wyburzeniowe

Japoński producent sprzętu Makita wojuje na rynku już o 1915 roku. Elektronarzędzia tej marki wyróżniają się zarówno wyglądem jak i funkcjonalnością na tle konkurencji. Jego cechą jest również szeroki wachlarz akcesoriów.

Wśród niezastąpionych maszyn do prac remontowo-budowlanych nie można zapomnieć o młotach udarowych. A Makita posiada kilka takowych. Między innymi modele HM1203, HM1202, czy HM0810 cechują się niesamowitą funkcjonalnością. Żadne jednak narzędzie nie będzie wiecznie działać mimo porządnej produkcji. Często wiążę się to z dużymi wydatkami. Jednak tak być nie musi. W naszej hurtowni zaopatrzycie się w części do samodzielnego montażu po niskich cenach, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze. W sprzedaży mamy między innymi smary przekładniowe, tuleje trzymające dłuta, czy potencjometry.

Młoty wyburzeniowe  Jest 21 produktów.

Podkategorie

 • Makita HM0810

  Części zamienne do wycofanej już z oficjalnej drogi dystrybucji Makity HM0810. Smary przekładniowe, przewody, łożyska!

 • Makita HM1202C

  Młot kujący Makita1202C posiada moc 1450 W. Narzędzie posiada funkcje wolnego starty pomagający dokładne przyłożenie. Wyposażony jest w lampki sygnalizujące uszkodzenie wyłącznika oraz przewodu. Komfort pracy zapewnia uchwyt dodatkowy, który można obrócić o 360 stopni i odchylić na 8.

  W tej kategorii prezentujemy części zamienne do owego młota. Wśród nich znaleźć można: szczotki, które jak w oryginale mają autostop, oraz są z wysokiej jakości węgla, wirnik zalewany żywicą, przewodu gumowane oraz odgiętki gumowe zabezpieczające przed przecięciem przewodu. W standardzie oferujemy również smary przekładniowe oraz tuleje trzymające dłuto.

 • Makita HM1203C

  Młot HM1203C jest typowym młotem służącym tylko do kucia. Uchwyt SDS MAX, przycisk zmiany prędkości, system TRI-AXIAL, łagodny start - to tylko jedne z wielu udogodnień.

  Maszyna sprawuje się w pracach budowlanych, ale jego naprawa często przekracza wartość maszyny. Poszczególne komponenty lubią się sypać po minięciu gwarancji. Szkoda, bo maszyna dobra. Dlatego prezentujemy tanie zamienniki godnie zastępujące części oryginalne stosowane w maszynie. Każda z nich została sprawdzona i wyprodukowana z dbałością o każdy detal. Znajdziecie tutaj zarówno wirniki, jak i tuleje ustalające. Potencjometry oraz łożyska na wirnik. Zapraszamy do zakupów!

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów