Młoty wyburzeniowe

Młoty wyburzeniowe

W tej kategorii prezentujemy części do młotów wyburzeniowych Boscha. W sprzedaży między innymi zamienniki do GSH 27, GSH 11, GBH 11 DE! Prócz samych części oferujemy również ich serwis! Wszystko na miejscu! W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Młoty wyburzeniowe  Jest 109 produktów.

Podkategorie

 • Bosch GBH 11 DE

  W tym dziale prezentujemy części zamienne do jednego z młotków Bosch GBH 11 DE. Młotowiertarka posiada funkcje dłutowania oraz wiercenia z udarem. Wiertło montowane jest na SDS. Prędkość wstępna ustawiana jest przez użytkownika a o zużyciu szczotek inforumuje wskaźnik serwisowy. W samych szczotkach natomiast pojawiły się bezpieczniki w obu z nich. Wszystko to przekłada się na długą żywotność maszyny, ale przecież nic nie może wiecznie trwać! Wychodząc naprzeciw nowym rozwiązaniom Boscha, wzbogaciliśmy ofertę o szczotki węglowe z automatycznym wyłączaniem. Przewody olejoodporne do pracy na zewnątrz i w niskich temperaturach. Kulki trzymające wiertło w tulei prowadzącej i smary przekładniowe. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej listry produktów!

 • Bosch GSH 11 E

  Najpopularniejszy młot Boscha GSH 11 E. O jego popularności decyduje wysoka jakość komponentów i rozwiązania, które przekładają się na dłuższe życie narzędzia. Występuje niemalże w każdej firmie budowlanej czy wykończeniowej. Nadaję się do skuwania podłóg betonowych czy schodów. Żywotność maszyny jest tak długa, że można mieć do niej sentymentalne podejście. Jednak ceny części oryginalnych są dosyć wysokie na maszynę, która przerobiła lata. Często naprawa jest nieopłacalna. Po co więc wyrzucać dobre, ale wyeksploatowane elektronarzędzie? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i pozwalamy na zakup najczęściej i najmniej psujących się elementów. Tuleje, które puszczają wiertło podczas podnoszenia z powodu wyrobienia się. Szczotki przeznaczone do 200 godzin prac z bezpiecznikami, które nie dopuszczają do spalenia komutatora. Smary do serwisów okresowych czy przewody dwużyłowe, które sprawdzą się na zewnątrz i w niskich temperaturach! Wirniki zalewane żywicą i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu!

 • Bosch GSH 11 VC

  GSH 11 VC to następca młota GSH 11 E. Od poprzednika różni się długością całkowitą co przekłada się na większy komfort pracy przy skuwaniu np. podłóg. Wprowadzono podwójny system tłumienia drgań znajdujący się w rękojeści amortyzowanej oraz mechanizmie przenoszenia mocy o czym mówi oznaczenie VC. Części wewnątrz mechanizmu udarowego jak i obudowa wykonane są z aluminium wykazując się jeszcze lepszą trwałością. Nic nie trwa wiecznie więc kiedy nadejdzie czas wymian części w naprawie okresowej zaopatrz się w nie u nas. Sprzedawane przez nas szczotki posiadają bezpieczniki w razie, gdyby ktoś przeoczył komunikat ze wskaźnika. Przy ich minimalnej wielkości sprężyna wystrzeliwuje co zatrzymuje całkowicie maszyne. W wystawionych częściach znajdziecie również smary, równie dobre, i tańsze jak te oryginalne. Zarówno przekładniowe jak i udarowe. Zapraszamy do przejrzenia oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

 • Bosch GSH 16-28/30

  Większa waga, dłuższe elektronarzędzie, uchwyt dodatkowy oraz rękojeść pozwalająca na pracę oburącz - to cechy młota wyburzeniowego GSH 16-28/30, które są do siebie bliźniaczo podobne. Różnicą jest jedynie średnica montażu dłuta. W ofercie znajdziecie podstawowe podzespoły do wymiany, robione na bazie oryginalnych części. W ofercie między innymi cylindry, sprężyny do śrub montażowych, wirniki, czy przewody olejoodporne. Po więcej informacji zapraszamy do skorzystania z formularza pytań.

 • Bosch GSH 27

  Klasyczny młot wyburzeniowy do zrywania nawierzchni różnego typu - od drogowych do fundamentów i burzenia stropów. Możliwe jest to dzięki solidnej konstrukcji. Młot GSH 27 został już wycofany ze sprzedaży. Części oryginalne są już trudno dostępne więc trzeba posiłkować się zamiennikiami. Najlepiej takimi, które sprawdzają się w pracy i tchną nowe życie w wyżyłowaną już maszynę. Posiadamy szeroki asortyment podzespołów. Wirniki, stojany, szczotki, korpusy to tylko niektóre z nich, które sprawdziły się na budowach.

 • Bosch GSH 27 VC

  Nowy na rynku GSH 27 VC zastąpił już wiekowego GSH 27. Główne różnice to większa wydajność, obudowa aluminiowa, i lepszy system drgań pozwalający nawet do trzech godzin płynnej pracy. W ofercie znajdują się stojany i wirniki do GSH 27 VC

Pokazuje 1 - 109 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 109 z 109 elementów