Młoty udarowo-obrotowe

Młoty udarowo-obrotowe

Wysokiej jakości wirniki, szczotki z wysokiej klasy węgla, japońskie i austriackie łożyska - w tym dziale znajdziecie części przeznaczone do młotów udarowo-obrotowych Makita. Wśród modeli do których posiadamy zamienniki wyróżnić można HR4000C, HR4001C oraz HR4011C. Podzespoły posegregowane modelami co ułatwia znalezienie odpowiedniej części do elektronarzędzia.

Młoty udarowo-obrotowe Jest 40 produktów.

Podkategorie

 • Makita HR 2810

  Dział z częściami do Makity HR2810 z uchwytem wymiennym z opcją kucia. Uchwyty mocujące wiertło, kompletne wirniki z łożyskami. Zapraszamy do zakupu!

 • Makita HR4000C

  Wysokiej jakości komponenty do młotowiertarki SDS HR4000C. Dział z częściami do młota Makita.

 • Makita HR4001C, HR4011C

  Młotowiertarka Makita HR4001C to młotek wyposażony w uchwyt SDS MAX i posiadający moc o wartości 1100W. Tabliczka została zamontowała w miejscu mniej podatnym na uszkodzenia. O wymianie szczotek węglowych sygnalizuje dioda, tak jak o włączonym zasilaniu. Maszyna ma bezstopniową regulacje prędkości w aluminiowej osłonie. Z racji konstrukcji produkt jest banalny w serwisie. Toteż nawet niedoświadczony serwisant będzie w stanie wymienić sobie podstawowe komponenty jak okablowanie, szczotki, czy wirnik co pozwala na oszczędność pięniędzy na serwisach okresowych, czy pogwarancyjnych. Wszystkie części do tego modelu prezentujemy w tej kategorii. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

 • Makita HR 5001C

  HR5001C to młot udarowy o mocy wynoszącej 1500W. Waga tego elektronarzędzia szacowana jest na 10.8kg. Narzędzie posiada lampkę sygnalizacyjną informującą o uszkodzeniu przewodu czy wyłącznika, a wskaźnik wyeksploatowania szczotek informuje o ich zużyciu. Prezentujemy zatem części zamienne produkowane na bazie oryginalnych części do młotka HR5001C.

 • Makita HR5201C

  Młot HR5201C cechuje się dużą energią pojedynczego udaru. Wynosi ona 20J. Jak w przypadku młotowiertarek Makit ta również posiada diodę powiadamiającą o zużyciu szczotek i zniszczonym okablowaniu. Jak na młotowiertarkę przystało posiada dwie opcje pracy - wiercenie z udarem oraz kucie. Warto nadmienić że narzędzie posiada układ łagodnego rozruchu. W sprzedaży posiadamy kilka części do tej pory niedostępnych w zamienniku. W sprawie części oryginalnych zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza kontaktu!

Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów