Młoty udarowo-obrotowe

Młoty udarowo-obrotowe

Niemiecki potentant elektronarzędzi i nie tylko na stałe zapisał się w umysłach ludzi. Narzędzia z segmentu młotów udarowych znajdują zastosowanie zarówno na budowie jak i wykończeniach. Skuwanie posadzek, czy ścian. Skuwanie glazury, czy tynków - wszędzie tam nieoceniona jest pomoc tych narzędzi. Wiąże sie to z dodatkowymi obowiązkami. Maszy by służyła musi być regularnie sprawdzana a jej podzespoły wrażliwe na uszkodzenia wymieniane. Wśród najpopularniejszych młotów na polskim rynku na pewno można wyróżnić modele GBH 5-40 DE, czy GBH 7 DE do których części dostępne są, i są dostępne od ręki do tych i innych modeli młotów Boscha. Wszystkie z części zostały sprawdzone i są w regularnej sprzedaży.

Młoty udarowo-obrotowe Jest 35 produktów.

Podkategorie

 • Bosch GBH 4 DSC

  W tym dziale oferujemy części do młota GBH 4 DSC. Wirniki zalewane żywicą. Szczotki z wysokiej jakości węgla. Ulegające wysokim obciążeniom łożyska igiełkowe oraz tłoki. Prowadzimy szeroki zakres sprzedaży części. Zarówno w Polsce jak i Europie. Zaopatrujemy duże i małe zakłady elektromechaniczne oraz serwisy. Staramy się by części były zawsze wykonane jak oryginał.

 • Bosch GBH 5-40 DE

  Niewątpliwie praca z młotem wymaga praktyki. A praca z dobrym młotem wymaga doświadczenia w zakresie diagnostyki uszkodzeń, które mogą wystąpić podczas pracy po kilkanaście godzin na dobę. Dobra maszyna to dobra praca. Źle działający młot to brak pracy i irytacja. Dlatego w tej kategorii oferujemy części do młota GBH 5-40 DE, które pomogą w naprawach przeglądowych i pogwarancyjnych. Zamienniki sprawdzane przez różnych klientów i różne zakłady, oraz pomoc w zakresie serwisu i diagnostyki. Na stanie posiadamy wirniki, szczotki, koła zębate mimośrodowe czy smary. Tak jak części i my jesteśmy dostępni całą dobę. Zapraszamy do kontaktu!

 • Bosch GBH 5-40 DCE

  Mały młot mały problem, średni młot średni problem, ale skoro elektronarzędzie sprawia problem, to serwis wcale nie musi. Szukanie części może bywa problematyczne ze względu na różne jakości prezentowane przez sprzedawców. Szukanie serwisów również rodzi wiele problemów, bo nie każdy serwis, powinien nosić tę nazwę. Dlatego w tym dziale prezentujemy części do młota GBH 5-40 DCE, które potrzebne są w podstawowych naprawach i są sprawdzone w pracy. Ich montaż daję gwarancje tego, że narzędzie będzie pracowało bezawaryjnie. Proponujemy również serwis w razie problemów!

 • Bosch GSH 5

  W tym dziale przedstawimy części doskonale sprawdzające się do napraw pogwarancyjnych i okresowych. Ich atrakcyjna cena i jakość porównywalna do oryginałów powoduje to, że w kategorii zamienników to najlepszy wybór. Jeśli więc chcesz naprawić swój młot GSH 5 zapraszam do zakupów. Wszystkie potrzebne podzespoły w jednym miejscu. Dostępne od zaraz!

 • Bosch GBH 7 DE

  Dział z częściami do młota Bosch GBH 7 DE. Wśród zamienników znajdziecie tutaj smary, łożyska czy odgiętki gumowe!

 • Bosch GBH 12-52DV

  Podczas pracy ciężar spoczywa na Twoich dłoniach, bo młotek GBH 12-52DV waży dwanaście kilogramów! Zatem zostaw nam zaopatrywanie w części oraz serwis!

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów