Młotowiertarki

Młotowiertarki

Bez młotowiertarki żyć się nie da. Jest to podstawowe narzędzie w każdym domu. Markowe, czy chińskie? Nieistotne. Ono jest. Wywiercenie otworów na uchwyty do kwiatków dla swojej kobiety. Wykucie dziury na przewody czy dewastacja ściany. Im więcej pracy tym więcej uwagi trzeba poświęcić narzędziu. Prezentujemy Wam komponenty do młotowiertarek marki Makita. W ofercie posiadamy części zamienne do młoto-wiertarek HR2450, HR 2450 T FR, HR2470, HR 2470 FT. Wszystkie części produkowane były na bazie oryginalnych komponentów. Każda z nich pasuje do dedykowanego elektronarzędzia. Wszystkie z nich posiadają oryginalny numer producencki oraz numer naszego sklepu pomocny przy zakupie.

Młotowiertarki Jest 77 produktów.

Podkategorie

 • Makita HR 2300

  Makita HR2300 SDS plus jest zastępcą modelu HR2230. Młotowiertarka posiada tryb wiercenia oraz wiercenia z udarem. Posiada mocowanie, które pozwala podłączyć urządzenie odsysające pył. Sama rękojeść jest antypoślizgowa i pokrytą gumą. Jak w przypadku Makit urządzenia posiada ogranicznik głębokości. Aktualnie w sprzedaży do tego modelu oferujemy rączki amortyzowane, łożyska nabijane na wirnik, smary przekładniowe oraz tuleje trzymającą wiertło. Wszystkie części do tego modelu zaprezentowane są w tej kategorii.

 • Makita HR 2450

  W tym dziale prezentujemy podzespoły pasujące do niedostępnych już w sprzedaży młotowiertarek Makity HR2450. I chociaż oryginalne części są jeszcze dostępne, to cena ich jest taka, że maszyna jest nieopłacalna do naprawy. Jako, że narzędzie jest solidne i popyt na ich serwisowanie jest duży, przedstawiamy ofertę zamienników. Każda z części jest idealnie spasowana oraz sprawdzona podczas robót. Oprócz podstawowych części jak wirniki czy szczotki sprzedajemy także zestawy naprawcze uchwytów, kompletne tuleje prowadzące trzymające wiertła, bijaki z oringami, czy kompletne iglice z zestawem uszczelek. Wszystko dostępne od zaraz. Produkty wysyłane na bieżąco. W razie pytań prosimy o kontakt!

 • Makita HR 2450 FT

  W tym dziale przedstawiamy części pasujące do Makity HR2450FT. Większość z nich jak wirniki czy szczotki są takie same jak w HR2450. Zestawy naprawcze, bijaki i tłoki również stosowane są zamiennie. Różnica jest tylko w tulejach prowadzących wynikająca z możliwości jakie daję ta młotowiertarka Wszystkie produkty są przez nas sprawdzane i dostępne. Kupując nie musisz czekać tygodni. Od nadania do dostawy często mija mniej niż 24H!

 • Makita HR 2470

  Wiertarka HR2470 przez wielu oceniania jest jako jedna z najlepszych w swojej półce cenowej i klasie. Nadaję się do użytku domowego jak i przemysłowego. Wiercenie w żelbetonie to dla niej nie problem. Podkuwanie płytek, wiercenie w płycie, praca po kilkanaście godzin bez przerwy! O ile sama maszyna jest tania w zakupie jak na swoje możliwości, to jej serwis pogwarancyjny jest często nieopłacalny. W langner-czesci.pl przedstawiliśmy ofertę na zamienniki. Wychodzę z założenia, że nie zmienia się zwycięskiego teamu, więc dlaczego wyrzucać dobrą maszynę, skoro można ją naprawić tanim kosztem, i dalej cieszyć się z pracy? Na stanie posiadamy podstawowe części jak wirniki, szczotki, kompletne iglice, bijaki oraz smary dostępne są od ręki, i wysyłane natychmiast po zakupie.

 • Makita HR 2470 FT

  Młoto-wiertarka HR2470FT nie wprowadziła wielu nowych zmian względem starszej wersji 2470. Jedyna różnica tak naprawdę system montażu wiertła, gdzie w 2470FT mocowanie jest na SDS. Gabarytowo i mocowo maszyny prezentują te same parametry. Jak chodzi o podzespoły to właściwie są takie same jak w poprzedniku. Jedyna zmiana ze względu na SDS to tuleja prowadząca. Sprzęgła, wirniki, szczotki, bijaki i tłoki są takie same. Wszystkie części są wyjustowane w tym dziale. W razie problemów z doborem części, prosimy o kontakt!

Pokazuje 1 - 77 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 77 z 77 elementów