Szczotki węglowe

Szczotki węglowe

Elektronarzędzia posiadają silniki szczotkowe, co wiąże się z koniecznością ich wymiany. Jak często? O tym decyduje jakość szczotek, czyli to, z czego są wyprodukowane. 

Na rynku jest wielu producentów, czy hurtowni zajmujących się ich handlem. Po czym można poznać wysoką ich jakość? Po tym, że brudzą. Najlepsze to te, które zostawiają ślad po ich dotknięciu, nie świecą się. Mamy wtedy pewność, że szczotka jest z dobrego materiału. W tej kategorii przedstawiamy szczotki do elektronarzędzi topowym marek, oraz chińskich, marketowych typu fastool, parkside, czy graphite. Można tutaj znaleźć szczotki do sprzętu agd, oraz do samochodów (jeżeli odpowiadają one wymiarem). Prócz jakości wykonania, nasze szczotki cechuje autostop. Prawie wszystkie szczotki( z wyłączeniem akumulatorowych, czy do sprzętu agd, które ich nie posiadają ze względu na specyfikę) posiadają autostopy nie w jednej, a w dwóch szczotkach! Chroni to wirniki przed uszkodzeniem co przekłada się na dłuższą żywotność maszyn. Wszystkie prezentowane produkty są sprzedawane w kompletach i cena również podana jest za komplet. Szczotki przeznaczone są na 150-200 godzin pracy! Dla ułatwienia zakupów w przypadku szczotek do markowych elektronarzędzi podane są modele do których pasują oraz numery oryginalne. W przypadku amatorskich należy sugerować się wymiarami starej szczotki bądź w przypadku, gdy jej nie ma zmierzyć szczotkotrzymacz. 

W przypadku problemu z doborem szczotek proszę skorzystać z formularza kontaktu lub skontaktować się nami telefonicznie.

Szczotki węglowe Jest 154 produktów.

Podkategorie

  • Profesjonalne

    Szczotki do elektronarzędzi Profesjonalnych Bosch, Makita, Hitachi, Metabo, Hilti, Black Decker, Eltos-Eprom, Celma, Rebir, DeWalt. Szczotki z wysokiej jakości węgla z dwoma bezpiecznikami! Przeznaczone na 150-200 godzin pracy! 

  • Amatorskie

    Szczotki węglowe przeznaczone do elektronarzędzi z silnikami szczotkowymi. Szczotki do tanich maszyn chińskich typu graphite, nutool, einhell, eurotec, festool i innych popularnych marek elektronarzędzi marketowych. Szczotki dobieramy na podstawie starej, bądź po wymiarze szczotkotrzymacza. Szczotki są uniwersalne i pasują do wiele maszyn od szlifierek przez strugi po młoty. W razie problemów z doborem zapraszamy do kontaktu!

na stronę
Pokazuje 1 - 150 z 154 elementów
Pokazuje 1 - 150 z 154 elementów