Szlifierki kątowe

Szlifierki kątowe

Szlifierki kątowe Boscha są znakomitymi elektronarzędziami sprawdzającymi się w każdych warunkach. Polerowanie, cięcie, czy szlifowanie to nie jest problem. Same szlifierki są znakomicie wykonane jednak niedbałość o smarowanie, brak wymiany szczotek i praca bez opamiętania potrafią doprowadzić do przykrych konsekwencji jaką jest niedziałająca maszyna. By tego uniknąć zaleca się okresowe sprawdzanie maszyny i regularna wymiana części podatnych na uszkodzenia. Jesteśmy sklepem zaopatrującym zakłady i serwisy elektromechaniczne w części zamienne Bosch. Między innymi w te do szlifierek kątowych choćby do modeli takich jak GWS 15-125 CIE, GWS 850 C, czy GWS 20-230. Każda część robiona jest na bazie oryginalnej części a ich koszty są często o 50% mniejsze. Zapraszamy do zakupu!

Szlifierki kątowe Jest 145 produktów.

Podkategorie

 • Bosch GWS 6-125

  W kategorii w której obecnie się znajdujemy znaleźć można części dedykowane do szlifierki kątowej BOSCH o numerze oryginału GWS 6-125. Znajdziemy tutaj między innymi odgiętki służące zabezpieczeniu przewodów, które często zostają uszkodzone podczas pracy w wyniku przetarcia bądź przecięcia. Przełączniki, które podatne są na odpady tynków, czy piachu. Wirniki, które bardzo dobre sprawdzają się podczas nieprzerwanych prac, czy szczotki z wysokiej jakości węgla chroniące maszynę przed awarią. Każda sprzedawana część jest kompatybilna z elektronarzędziem. W opisach produktów zaznaczone są dodatkowe zastosowania poszczególnych przedmiotach w innych elektronarzędziach. Produkty wysyłane są od ręki. Zapraszamy serdecznie!

 • Bosch PWS 600, 700

  W kategorii BOSCH PWS 600 / 700 znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze części do szlifierki kątowej BOSCH PWS 600 / 700. W sprzedaży posiadamy duży przekrój przedmiotów pasujących właśnie do nich. Znajdziemy tutaj osłony szlifierki pasujące na tarczę 125 mm, doskonale zabezpieczającą przed iskrami lub pyłem, które wydostają się spod tarczy w trakcie pracy. Amortyzowane rączki zwiększające stabilność podczas pracy na wysokich obrotach poprzez gumę znajdującą się na niej. Nakrętki na tarczę - zarówno te z systemem klik jak i te nakręcane za pomocą kluczy dwuczopowych! Z rzeczy eksploatacyjnych popularne i twarde przekładnie zębate, które świetnie współpracują z zarówno z naszymi zamiennikami jak i oryginałem a także narażone na czynniki zewnętrzne (kamienie, pył, piach, gipsy, tynki) obudowy zabezpieczające wewnętrzne komponenty szlifierki Wszystkie produkty są importowane przez nas. Części sprowadzamy od wielu lat z fabryk z którymi mamy stały kontakt. Dodadkowo części sprawdzane są w zakładach i serwisach elektromechanicznych. Zapraszamy do zakupów!

 • Bosch GWS 850 C

  Części zamienne do znakomitej szlifierki kątowej GWS 850 C, wiodącego producenta Bosch. Wysokiej jakości zamienniki pasujące również do innych, małych szlifierek Boscha sygnowanym nazewnictwem GWS. W kategorii znajdziecie kołnierze przekładni z łożyskami, wirnik, szczotki węglowe czy wrzeciona!

 • Bosch GWS 9-125

  W dziale BOSCH GWS 9-125 posegregowaliśmy części do niebieskiej szlifierki Boscha dedykowane tej konkretnej maszynie. W sprzedaży kompletne aluminiowe obudowy w których pracują przekładnie zębate. Nie musisz się już zastanawiać, gdzie zakupić produkty do tej szlifierki. Wszystko znajdziesz w sklepie langner-czesci.pl

 • Bosch GWS 14-125

  >Szeroki wybór asortymentu związanego z serwisowaniem Twojej szlifierki. Produkty ułatwiające pracę jak np. rączki amortyzowane dające lepszy chwyt i zwiększajace bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy, osłony szlifierki chroniące zwrok przed odpadami z tarczy oraz te, bez których maszyna nie będzie w stanie działać. Staraliśmy się sprowadzać części najwyższej możliwej jakości by po ich zmianie maszyna pracowała jeszcze lepiej. W ofercie między innymi wyśmienite szczotki węglowe posiadające dwa bezpieczniki co jest istotnym zabezpieczeniem chroniącym komutator wirnika. W wyniku pracy szczotki zużywają się a gdy ich wysokość jest za niska sprężynka z środka wyskakuje unieruchamiając maszynę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy kompletne obudowy przekładni. Wymiana obudowy nigdy nie będzie szybsza. W wystawionych przedmiotach znajdziecie również regulatory obrotów, oryginalne łożyska do wirników oraz pomniejsze części szybko, które wymagają wymian Zespół langner-czesci.pl dokłada wszelkich starań by oferta była poszerzana z roku na rok, a jakość produktów nigdy nie była niższa. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 • Bosch GWS 15-125 CI...

  W tej kategorii sklepu internetowego przedstawiamy części zamienne do szlifierki GWS 15. Znajdują się tutaj produkty bardziej i mniej popularne, których nie dostanie się w zamienniku nigdzie indziej. W sprzedaży znajdziecie tutaj popularne mocno szczotki węglowe jak i kompletne przekładnie składające się z koła talerzowego oraz zębnika. Nakrętki do zaciskania tarcz zarówna na kluczyk jak i do nakręcania ręcznego. Nie kupujcie części zamiennych w ciemno. Nasze produkty są regularnie sprawdzane przez warsztaty zajmujące się naprawą elektronarzędzi, a każda część jest wierną kopią oryginalnego produktu.

 • Bosch GWS 20-230

  W sklepie langner-czesci skupiliśmy pełną przekrojówkę najpotrzebniejszych części używanych w dużych szlifierkach Boscha GWS 20. W ofercie posiadamy przekładnie zębate różniące się między sobą zarówno średnicami jak i ilością frezów zależnych od wydania szlifierki. Znalejdziecie tutaj również przełączniki z dwoma pinami bez wolnego startu, oraz cztero pinowe z wolnym startem odpowiadającym za powolny rozruch maszyny. Przekłada się to na bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto zaopatrujemy w szeroką gamę innych produktów jak osłony na przewody potocznie nazywane odgiętkami, stojany, w które wchodzą wirniki czy rączki dodatkowe, które potrafią się ułamać, czy wytrzeć podczas użytkowania. W naszym sklepie kierujemy się dobrą opinią naszych klientów, ale przede wszystim - naszymi doświadczeniami. 

 • Bosch GWS 23-230

  W tej sekcji prezentujemy Ci części stosowane w szliferkach Boscha GWS 23 na tarczę 230 mm. Posiadamy w sprzedaży części, których nikt innych nie importuje ze względu na ich opłacalność., ale na trudną ich dostępność w dobrej jakości. Poza tym wszystkie interesujące Cię części masz w jednym sklepie. Kupując szczotkotrzymacz dobrze byłoby zaopatrzyć się dodadkowo w sprężyny spiralne oraz szczotki. Wymieniając wirnik warto sprawdzić stan łożysk kulkowych, bo w wielu przypadkach łożyska te są mocno wyeksplatowane, albo źle wybite. Wymieniając przekładnie zębate warto sprawdzić czy obudowa przekładni jest w dobrym stanie, czy przycisk blokady nie ucierpiał etc. Do zaoferowania są wysokiej jakości zamienniki. Jeżeli potrzebujecie informacji na temat wybranej części, lub części, której tutaj nie prosimy kontakt. Nasi pracownicy z chęcią na nie odpowiedzą

Pokazuje 1 - 145 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 145 z 145 elementów