Części zamienne do maszyn marki Makita

Części zamienne do maszyn marki Makita

W kategorii CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN MARKI MAKITA znaleźć można części dedykowane konkretnym elektornarzędzią tejże marki. Lwią część produktów stanowią zamienniki do najpopularniejszych młotowiertarek i wiertarek udarowych. Japoński koncern uraczył nas niezliczoną gamą narzędzi, które oprócz tego, że solidnie są wykonane to również ładnie wyglądają, czym przekonał do siebie ludzi. Nasza hurtownia proponuje szeroką gamę zamiennników oraz akcesoriów. Wśród nich znajdziecie rączki do kątówek, czy uchwyty dodatkowe do młotowiertarek. Elektronarzędzia dla których oferujemy części to między innymi szlifierki kątowe Makita GA5030, popularne młotowiertarki HR2470, HR2450, młoty udarowo-obrotowe HR4011C czy młoty wyburzeniowe HM1203C. Nie trzeba samemu sprawdzać jakości poszczególnych części. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są sprawdzone przez zakłady elektromechaniczne oraz serwisy, które z nami współpracują. 

Części zamienne do maszyn marki Makita Jest 171 produktów.

Podkategorie

 • Szlifierki kątowe

  Nie zawsze naprawa elektronarzędzia po utraceniu gwarancji jest opłacalna. Chociaż maszyna dobra jej koniec w końcu nadejdzie, zwłaszcza przy nieumiejętnym jej stosowaniu. Żeby strata nie była tak bolesna finansowo zapraszam do działu ze szlifierkami kątowymi Makita, gdzie znajdują się części zamienne do szlifierek GA5030. Zamienniki wysokiej jakości sprawdzone i pasujące idealnie.

 • Młotowiertarki

  Bez młotowiertarki żyć się nie da. Jest to podstawowe narzędzie w każdym domu. Markowe, czy chińskie? Nieistotne. Ono jest. Wywiercenie otworów na uchwyty do kwiatków dla swojej kobiety. Wykucie dziury na przewody czy dewastacja ściany. Im więcej pracy tym więcej uwagi trzeba poświęcić narzędziu. Prezentujemy Wam komponenty do młotowiertarek marki Makita. W ofercie posiadamy części zamienne do młoto-wiertarek HR2450, HR 2450 T FR, HR2470, HR 2470 FT. Wszystkie części produkowane były na bazie oryginalnych komponentów. Każda z nich pasuje do dedykowanego elektronarzędzia. Wszystkie z nich posiadają oryginalny numer producencki oraz numer naszego sklepu pomocny przy zakupie.

 • Młoty udarowo-obrotowe

  Wysokiej jakości wirniki, szczotki z wysokiej klasy węgla, japońskie i austriackie łożyska - w tym dziale znajdziecie części przeznaczone do młotów udarowo-obrotowych Makita. Wśród modeli do których posiadamy zamienniki wyróżnić można HR4000C, HR4001C oraz HR4011C. Podzespoły posegregowane modelami co ułatwia znalezienie odpowiedniej części do elektronarzędzia.

 • Młoty wyburzeniowe

  Japoński producent sprzętu Makita wojuje na rynku już o 1915 roku. Elektronarzędzia tej marki wyróżniają się zarówno wyglądem jak i funkcjonalnością na tle konkurencji. Jego cechą jest również szeroki wachlarz akcesoriów.

  Wśród niezastąpionych maszyn do prac remontowo-budowlanych nie można zapomnieć o młotach udarowych. A Makita posiada kilka takowych. Między innymi modele HM1203, HM1202, czy HM0810 cechują się niesamowitą funkcjonalnością. Żadne jednak narzędzie nie będzie wiecznie działać mimo porządnej produkcji. Często wiążę się to z dużymi wydatkami. Jednak tak być nie musi. W naszej hurtowni zaopatrzycie się w części do samodzielnego montażu po niskich cenach, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze. W sprzedaży mamy między innymi smary przekładniowe, tuleje trzymające dłuta, czy potencjometry.

na stronę
Pokazuje 1 - 150 z 171 elementów
Pokazuje 1 - 150 z 171 elementów