Szlifierki proste

Szlifierki proste

W tym dziale prezentujemy części do szlifierek prostych marki Boscha. Szlifierki podzielone wg. oryginalnego nazewnictwa. Każda z części posiada swój unikalny numer oryginalny producenta oraz identyfikacyjny naszego sklepu. W dziale zamienniki do GGS 27 oraz GGS 28.

Szlifierki proste Jest 25 produktów.

Podkategorie

  • Bosch GGS 27 LC

    W tej sekcji zaprezentowaliśmy zamienniki do szlifierki prostej Bosch GGS27. Posiadamy szczotki węglowe, przeznaczone nawet do 200 godzin pracy. Uchwyty do szlifowania, czy regulatory obrotów. Wirniki są sercem maszyny, warto zakupić je w odpowiednim sklepie by nie mnożyć sobie dodatkowych kosztów z powodu nietrafionego zakupu.

  • Bosch GGS 28 LCE

    W tej kategorii znajdziecie państwo części do nowszej wersji palcówki Boscha. Z racji tego, że szlifierka jest jeszcze nowa i nie wgryzła się na rynek polski, części jest nie wiele, ale najbardziej potrzebne są dostępne. Posiadamy w zamienniku obudowę aluminiową, wirniki zalewane żywicą i przewody o długościach 3 oraz 4.5 metra. Największym atutem naszych części jest to, że wszystkie zostały robione na bazie oryginalnych części a za ich produkcje odpowiadają naprawdę dobre fabryki.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów