Części do elektronarzędzi po typie

Części do elektronarzędzi po typie

Jako hurtownia zaopatrujemy klientów detalicznych oraz serwisy i duże zakłady elektromechaniczne w zamienniki wysokiej jakości. Wszystkie przedstawiane przez nas przedmioty robione są na bazie oryginalnych komponentów w wyselekcjonowanych przez nas fabrykach. Nasza obszerna oferta zawiera części do markowych elektronarzędzi - sprzedawanych nadal lub takich, które zostały wycofane z ofert producentów. Wśród marek do których owe podzespoły sprzedajemy znajdują się te bardziej popularne jak Bosch, Makita, Hitachi / Hikoki, DeWalt, Celma i te mniej popularne jak Metabo, Hilti, Części w które zaopatrujemy to szeroki przekrój podzespołów pozwalających na pełen serwis maszyn w przeglądzie okresowym jak i naprawach pogwarancyjnych, udoskonalające pracę maszyny jak smary przekładniowe,  a także usprawniających pracę poprzez akcesoria jak uchwyty dodatkowe do szlifierek czy młotowiertarek, czy wolframowe uchwyty wiertarskie. W tym dziale nie tylko znajdziecie poszczególne elementy do szlifierek, wiertarek czy młotów, ale również paski napędowe do elektronarzędzi. Dla ułatwienia zakupów produkty zostały podzielone na sekcje odpowiadające danej kategorii części. W przypadku elementów eksploatacyjnych do markowych narzędzi podane są kody producenckie oraz naszej strony internetowej. W przypadku części do maszyn chińskich produkty zostały z wymiarowane. Elementy, które trzeba dobrać jak paski klinowe posiadają instrukcje jak poprawnie to zrobić. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu - mailowo, przez formularz kontaktu, czy telefonicznie.

Części do elektronarzędzi po typie Jest 1290 produktów.

Podkategorie

 • Wirniki

  Wysokiej jakości wirniki do elektronarzędzi marketowych oraz renomowanych marek. Każda z części produkowana jest na bazie oryginalnych podzespołów. Wszystkie z nich mają oryginalny numer producenta, oraz nasz numer sklepowy ułatwiający zakup. W wirniki zaopatrujemy klientów detalicznych jak i zakłady elektromechaniczne. Produkty działają i doskonale zastępują oryginały. Wysyłki realizowane na bieżąco! W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

 • Stojany

  Wysokiej jakości stojany do elektronarzędzi marketowych oraz renomowanych marek. Każda z części produkowana jest na bazie oryginalnych podzespołów. Wszystkie z nich mają oryginalny numer producenta, oraz nasz numer sklepowy ułatwiający zakup. W wirniki zaopatrujemy klientów detalicznych jak i zakłady elektromechaniczne. Produkty działają i doskonale zastępują oryginały. Wysyłki realizowane na bieżąco! W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

 • Przekładnie Zębate

  Przekładnie zębate do markowych elektronarzędzi. W sprzedaży części do wszystkich wiodących marek. Wszystkie komponenty zostały wyprodukowane na bazie oryginału. Wysokiej jakości zamienniki do szlifierek na 125 mm, 230 mm, młotowiertarek, wiertarek chińskich i markowych, młotów. Każda z zębatek została pomierzona. Do każdej z nich dodany jest numer oryginalny producenta (w przypadku zamienników oryginalnych części), a w przypadku części do marketowych elektronarzędzi - wymiary.

 • Wyłączniki,...

  Hurtownia części zamiennych do elektronarzędzi chińskich oraz markowych. W tym dziale przedstawiamy wyłączniki do szlifierek, młotowiertarek, wiertarek stołowych, wiertarek, młotów, strugów, pilarek i wielu innych maszyn wiodących producentów między innymi markowe Boscha, Makity, czy Hitachi oraz marketowych Parkside, Graphite, czy Einhell. W ofercie wyłączniki z regulacją obrotów, z przełącznikami lewo-prawo, wolne starty do elektronarzędzi z silnikiem szczotkowym, przełączniki 4, 5, 6, 7 pinowe do wiertarek stołowych... Przełączniki podzielone ze względu na markę. Wszystkie posiadają wymiary lub rysunki techniczne dla porównania. Zapraszamy do kontaktu i zakupów!

 • Szczotki węglowe

  Elektronarzędzia posiadają silniki szczotkowe, co wiąże się z koniecznością ich wymiany. Jak często? O tym decyduje jakość szczotek, czyli to, z czego są wyprodukowane. 

  Na rynku jest wielu producentów, czy hurtowni zajmujących się ich handlem. Po czym można poznać wysoką ich jakość? Po tym, że brudzą. Najlepsze to te, które zostawiają ślad po ich dotknięciu, nie świecą się. Mamy wtedy pewność, że szczotka jest z dobrego materiału. W tej kategorii przedstawiamy szczotki do elektronarzędzi topowym marek, oraz chińskich, marketowych typu fastool, parkside, czy graphite. Można tutaj znaleźć szczotki do sprzętu agd, oraz do samochodów (jeżeli odpowiadają one wymiarem). Prócz jakości wykonania, nasze szczotki cechuje autostop. Prawie wszystkie szczotki( z wyłączeniem akumulatorowych, czy do sprzętu agd, które ich nie posiadają ze względu na specyfikę) posiadają autostopy nie w jednej, a w dwóch szczotkach! Chroni to wirniki przed uszkodzeniem co przekłada się na dłuższą żywotność maszyn. Wszystkie prezentowane produkty są sprzedawane w kompletach i cena również podana jest za komplet. Szczotki przeznaczone są na 150-200 godzin pracy! Dla ułatwienia zakupów w przypadku szczotek do markowych elektronarzędzi podane są modele do których pasują oraz numery oryginalne. W przypadku amatorskich należy sugerować się wymiarami starej szczotki bądź w przypadku, gdy jej nie ma zmierzyć szczotkotrzymacz. 

  W przypadku problemu z doborem szczotek proszę skorzystać z formularza kontaktu lub skontaktować się nami telefonicznie.

 • Uchwyty wiertarskie

  Kategoria z uchwytami wiertarskimi. Do wyboru futerka samozaciskowe oraz kluczykowe, na każdy rodzaj gwintu o różnych parametrach wierteł! 

 • Tuleje ustalające,...

  Kategoria z uchwytami trzymającymi wiertło. Jest to element narażony na duże siły, oraz użytkowanie często prowadzi do jego zniszczenia. Tuleje ustalające do markowych młotowiertarek! W dziale znajdują się również zestawy naprawcze tulei i iglic.

 • Tłoki, Bijaki, Iglice

  Tłoki, Bijaki, Iglice

 • Łożyska napędowe,...

  Łożyska napędowe, Wałki napędowe, Zębatki

 • Korbowody

  Korbowody

 • Paski Napędowe

  Paski napędowe do elektronarzędzi

 • Sznury przyłączeniowe,...

  Sznury przyłączeniowe, odgiętki

 • Łożyska

  Łożyska do elektronarzędzi

 • Uchwyty dodatkowe
 • Smary i Oleje

  Smary i Oleje

 • Pozostałe
na stronę
Pokazuje 1 - 150 z 1290 elementów
Pokazuje 1 - 150 z 1290 elementów